Firmamız, 40 seneyi aşan tecrübesi ve birikimi ile geliştirdiği ürünleri siz değerli dalış severlerin hizmetine sunmaya devam etmektedir.

Hali hazırda 15i aşkın ülkeye gerçekleştirdiğimiz ihracatlarımız ve yurtiçindeki müşterilerimizin olumlu tepkileri bizleri her zaman ‘kaliteli üretim’,mutlak denetim’, ve ‘müşteri memnuniyeti’ ilkelerimize sıkı sıkıya bağlanmaktadır.

Üretimlerimizi tam aşamalarıyla kendi bünyemizde tecrübeli personelimizle gerçekleştirmemiz kalite standart mızı korumamızı sağlamaktadır.

Üretimlerimiz yanında Profesyonel dalış malzemesi alanında kalitesi herkesçe çok iyi bilinen UNIDIVE markasının 20 senedir Türkiye distribütörlüğünü gerçekleştirmekteyiz ve siz değerli müşterilerimiz sayesinde UNIDIVE markası silikon maske şnorkel grubunda aranan bir marka haline gelmiş durumdadır.

Zıpkıncı dostlarımızdan gelen talepler doğrultusunda yine bilindik bir marka olan PROBLUE markasının zıpkıncılar için özel olarak tasarladığı maske şnorkel ve paletlerini ürün yelpazemize dahil etmiş bulunmaktayız.

Her zaman siz dalış severlerin hizmetine en kaliteli ürünü en iyi fiyata sunmayı ilke edinmiş olan firmamız siz değerli müşterilerimizin yoğun istekleri doğrultusunda yeni model zıpkınını da 2015 yılından itibaren satışa çıkartacaktır.

Geçmişten gelen birikim ve siz değerli dostlarımızın verdiği şevk sayesinde sürekli yeniliklerle sektöre güç katmaya devam edeceğiz.